31 juli 2014 om 07:45
< 1 min lezen

Vooraankondiging Symposium ‘De Wmo nu en straks’

De doelgroep van dit symposium bestaat uit onderzoekers van adviesorganen op het terrein van de Wmo en de langdurige zorg, hierbij betrokken vertegenwoordigers van gemeenten en ministeries en vertegenwoordigers van cliëntorganisaties en Wmo-raden.

Dagvoorzitter is SCP-directeur Kim Putters. Het programma start met presentaties van onderzoek naar gebruikers en gevers van formele en informele hulp, in nationaal en internationaal perspectief. In het tweede deel van de middag staat onderzoek naar de rol van gemeenten en professionals centraal. Kim Putters sluit af met de vraag wat we nu weten en welke kennislacunes en -behoeften er zijn voor de toekomst. We besluiten de middag met een borrel.

Het symposium donderdag 2 oktober 2014 van 13.00-17.00 uur met aansluitend een borrel op het ministerie van OCW en VWS, Rijnstraat 50 te Den Haag, tegenover station Den Haag Centraal. Aanmelden voor deelname aan dit symposium kan via het secretariaat van het SCP, graag met vermelding van de organisatie. Het aantal beschikbare plaatsen is beperkt. Deelname is kosteloos. Nadere informatie over programma volgt begin september. 

© Nationale Onderwijsgids
 

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Gratis zelfverdedigingscursus voor fietsende vrouwen

    Vandaag om 13:38
    • Cursussen

    Laatste seizoen Oogappels in première tijdens Nederlands Film Festival

    Vandaag om 13:20

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland