28 maart 2013 om 08:23
< 1 min lezen

Vmbo’ers Over-Y College bakken pizza’s op Regio College

ZAANDAM - Maandagochtend rook het op het Regio College in Zaandam naar versgebakken pizza's. Tijdens een praktijkles van Paco Riupassa leerde een klas vmbo-leerlingen van het Amsterdamse Over-Y College hoe je deze Italiaanse lekkernij zelf het best kunt maken. Daarover bericht de website van het Regio College.

Riupassa is leermeester keuken bij AanZ!, de niveau 1 AKA-opleidingen van het Regio College. In zijn keuken gingen de vmbo-tl’ers uit de tweede klas fanatiek aan de slag met onder andere deeg, kaas, uien en tomatenpuree.

De praktijkles was een initiatief van Wendy Latjes. Als ambulant begeleider van het Regio College begeleidt zij studenten met een rugzakje. Ook is zij docent verzorging op het Over-Y College.

Na afloop werden de zelfgemaakte pizza’s gezamenlijk verorberd in het restaurant van het Regio College

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Scholen Heemskerk en Beverwijk maandag allemaal weer open

    Vandaag om 15:05
    • MBO

    Kwart van de jongeren één keer per maand online buitengesloten

    Vandaag om 09:35

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland