2 november 2015 om 11:14
< 1 min lezen

Vermiste Nederlandse student vermoedelijk in gevaarlijke rivier gevallen

De vermiste Nederlandse geneeskundestudent, die sinds woensdag vermist wordt, is waarschijnlijk in een rivier gevallen waarin nijlpaarden en krokodillen zwemmen. In Oeganda is kleding gevonden die vermoedelijk van de student zijn. Dat heeft een lokale politiecommandant tegen RTL Nieuws gezegd. De studente verdween spoorloos na een korte wandeling. Dat meldt RTL Nieuws.

De student reisde samen met twee andere Nederlandse studenten naar Kampala. De meiden doen een geneeskundestage en zouden daarna een rondreis gaan maken.  Volgens een lokale politiecommandant zijn er bij de rivier waar de student ging wandelen sporen gevonden, die zeer waarschijnlijk van de vrouw zijn. “Er zijn meerdere kledingstukken gevonden. En een tas”, dat meldt de politiecommandant.

De kans is groot dat de spullen van de vermiste studente zijn. De politiecommandant laat weten dat ze vermoeden dat de vrouw in de rivier is gevallen. De speurhonden die zijn ingezet leiden de politie naar hetzelfde punt. Het gaat om een gevaarlijke rivier, omdat het vol zit met nijlpaarden en krokodillen.

De moeder van de student was al in Oeganda om haar dochter te bezoeken. Twee medewerkers van de Nederlandse ambassade zijn afgereisd naar het gebied om te helpen en de moeder van het meisje bij te staan. De Oegandese politie heeft duikers ingezet en een helikopter.

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Politie: melding vuurwapen Universiteit Utrecht afkomstig van één persoon

    Gisteren om 15:11
    • Universiteit

    Studenten USC gebruikten rookmachine, maar brandweer wist van niets

    11 september 2025 om 11:38

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht