15 juli 2013 om 08:13
< 1 min lezen

Veel belangstelling voor Overstapservice Onderwijs

GRONINGEN - Meer dan vijfhonderd basisscholen en middelbare scholen kunnen komend schooljaar hun leerlingengegevens digitaal uitwisselen wanneer leerlingen van groep 8 naar de brugklas gaan. Deze scholen hebben zich gekwalificeerd voor de Overstapservice Onderwijs (OSO). Daarover bericht de website van de PO-Raad.

Om te kunnen werken met de OSO, is het volgen van een kortdurend kwalificatietraject vereist. Het kwalificeren voor de OSO vergt maximaal drie uren.

Als enkele scholen uit dezelfde regio dit samen willen doen, kan een medewerker van de OSO deze scholen op locatie faciliteren. In een ochtend of middag doorlopen zij het kwalificatietraject. Diezelfde dag nog zijn zij officieel gekwalificeerd om te werken met OSO.

Surf voor meer informatie naar Overstapserviceonderwijs.nl.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Basisonderwijs

    Spijbelende scholieren uit Enschede moeten straks voor de wijkrechter verschijnen

    Vandaag om 14:30
    • Basisonderwijs

    Stress thuis tast mentale gezondheid en latere inkomen van basisschoolleerlingen aan

    Vandaag om 09:00

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht