Vampier in de school van Paul van Loon volgend jaar te zien op het witte doek
31 oktober 2024 om 07:49
< 1 min lezen

Vampier in de school van Paul van Loon volgend jaar te zien op het witte doek

Het boek gaat over Jacko die bij zijn rare vergeetachtige opa moet logeren. Deze waarschuwt hem dat er een vampier op zijn school is, die kinderen bijt. Jacko gelooft er niets van, tot zijn beste vriend Edje zich heel gek begint te gedragen.

Kinderen gezocht voor een rol in de film 

Producent Umami Media heeft donderdag een speciale website gelanceerd voor kinderen die een rol in de film willen bemachtigen. Op de website Vampierjagers.nl kunnen jonge acteurs zich aanmelden. Er worden drie hoofdrolspelers gezocht, maar in totaal kunnen honderden kinderen een kleinere of figuratierol krijgen, aldus de producent.

Meerdere boeken verfilmd 

Vampier in de school is niet het eerste boek van Van Loon dat wordt verfilmd. Eerder waren ook De Griezelbus, Meester Kikker, Foeksia de Miniheks en Dolfje Weerwolfje al op het witte doek te zien. Na de bioscooprelease zal de film te zien zijn op Prime Video.

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Honderden kinderen straks misschien zonder ontbijt of lunch op school door chauffeurstekort

    22 augustus 2025 om 12:26
    • Basisonderwijs

    DUO publiceert definitieve bekostigingsbeschikkingen voor 2025

    21 augustus 2025 om 14:41

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland