12 juni 2012 om 12:22
< 1 min lezen

TU Eindhoven komt wispelturige scholier tegemoet

EINDHOVEN – Op de Technische Universiteit Eindhoven (TU/e) werd op maandag 11 juni de ‘late beslissersdag’ gehouden, zo meldt Omroep Brabant. Het doel van deze dag was om middelbare scholieren van vwo-6 die nog geen keuze hebben gemaakt over welke vervolgopleiding zij willen volgen, warm te maken voor een van de studies die wordt aangeboden op de TU/e.

Tijdens de ‘beslissersdag’ probeerde de universiteit de twijfelaars die nog geen keuze hebben gemaakt te overtuigen van het nut van technische studies. De regio rondom Eindhoven kampt namelijk met een tekort aan techneuten.

Lex Lemmers, verbonden aan de Technische Universiteit, geeft aan dat de universiteit niet genoeg ingenieurs kan afleveren. Om aan de vraag in de regio te voldoen moeten er veertig procent meer ingenieurs afstuderen.

© Nationale Onderwijsgids / Martijn van Noppen

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Universiteit Maastricht bestaat, ondanks alle weerstand, 50 jaar

    Gisteren om 11:00
    • Universiteit

    Rijksuniversiteit Groningen sluit vrijdag 9 januari bijna alle gebouwen vanwege sneeuw

    8 januari 2026 om 16:03

Aankomende evenementen

09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant
14 Jan
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel
19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland