1 april 2014 om 11:17
< 1 min lezen

RUG ondertekent Deal van het Noorden

GRONINGEN - Woensdag heeft de Rijksuniversiteit Groningen (RUG) samen met de provincie Groningen en ruimteonderzoeksinstituut SRON een handtekening gezet onder 'Deal van het Noorden'. Daarover bericht de website van de RUG.

Het plan ‘Deal van het Noorden’ voorziet de komende vier jaar in een gezamenlijke investering van ruim 6,5 miljoen euro in de versterking van het wetenschappelijk onderzoek en de hightechinfrastructuur in Noord-Nederland. Ook het bedrijfsleven levert een aandeel in deze investeringen. Daarnaast blijft de vestiging van SRON Groningen behouden.

Verder moet dit plan een sterkere basis leggen voor deelname aan nationale (topsectoren) en Europese stimuleringsprogramma’s, vooral door meer R&D-samenwerking tussen kennisinstellingen en bedrijven in het noorden.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Week van de Techniek: jongens en meiden maken zeer uiteenlopende keuzes als het om techniek gaat

    Vandaag om 09:05
    • Universiteit

    Onderzoek gelijke ontwikkelings- en onderwijskansen krijgt impuls met nieuwe leerstoel

    Gisteren om 13:05

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht