5 december 2025 om 09:45
< 1 min lezen

Opening nieuwe campus in Den Haag gepland voor februari 2026

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk

Dat er een nieuwe campus op het Spui in Den Haag zou komen was al lange tijd bekend. Het nieuwe kenniscentrum komt in het oude pand van V&D. Nu is ook de datum van de opening bekend. Studenten en medewerkers van de Universiteit Leiden mogen op 2 februari 2026 voor het eerst het nieuwe gebouw betreden. Dat meldt het AD.

Ongeveer 4000 studenten, onderzoekers en docenten kunnen straks op de nieuwe campus terecht. Het is de eerste keer dat vier universiteiten gebruikmaken van dezelfde campus.

Vier universiteiten in één campus

Universiteit Leiden, TU Delft, de Open Universiteit en Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) zullen zich gaan vestigen op de campus aan het Spui.  

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    TU Delft viert 184‑jarig bestaan en draagt rectoraat over aan Hester Bijl

    Vandaag om 10:03
    • Universiteit

    Hoger onderwijs ziet dalende opkomst en toenemend AI‑gebruik: experts spreken van ‘studeercrisis’

    Vandaag om 08:53

Aankomende evenementen

19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland
21 Jan
Themabijeenkomst ‘Houdingen ten opzichte van DEI-initiatieven: Huidige trends en toekomstige richtingen’
  • Utrecht