1 november 2019 om 14:52
< 1 min lezen

Onderwijs in Groningen bereidt zich voor op de toekomst

Verbinding en kennisdeling tussen de verschillende onderwijslagen staat in Groningen centraal. Een belangrijke stap die deze verbinding ondersteunt is de lancering van Innovatie Netwerk App (INA), die is ontstaan als opdracht tijdens Battle of the Schools in 2018: een hackathon voor het onderwijs op initiatief van de gemeente Groningen. Dit meldt gemeente Groningen.

De INA-App is een platform waar vraag en aanbod samenkomen. Deelnemers kunnen innovatieve projecten aanbieden, partnerships zoeken en vinden en nieuwe projecten onder de aandacht brengen. Hierbij wordt samengewerkt met het bedrijfsleven. Scholieren en studenten kunnen zo al doende leren van maatschappelijke projecten. Het platform biedt de mogelijkheid samen kennis te delen en te ontwikkelen en van elkaar te leren, als ontwikkeling van toekomstgericht onderwijs.
 
De app is ontwikkeld door studenten. Vervolgens heeft een netwerk van studenten en innovators uit het onderwijs en bedrijfsleven de app ontwikkeld tot het digitale platform voor onderwijs in Groningen. Meer informatie is te vinden op www.ina-app.nl. Vanaf vrijdag 1 november is de app te downloaden.
 
Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Wachttijd studentenkamer in Utrecht wéér toegenomen

    5 december 2025 om 11:19
    • HBO

    Hoger onderwijs gaat opnieuw demonstreren

    4 december 2025 om 13:05

Aankomende evenementen

09 Dec
Open dagen
  • Zuid-Holland
09 Dec
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht
10 Dec
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel