14 januari 2019 om 14:35
< 1 min lezen

Tilburgse Academische Werkplaats LVB krijgt structureel subsidie

De Academische Werkplaats Leven met een Verstandelijke Beperking (LVB) van Tilburg School of Social and Behavioral Sciences (Tranzo) krijgt vanaf januari 2019 jaarlijks subsidie van het ministerie van volksgezondheid. In 2019 gaat het om bijna 600.000 euro, de volgende jaren zo’n vier ton. Dit meldt Universiteit Tilburg.

In de Academische Werkplaats LVB wordt samengewerkt tussen 14 zorgorganisaties voor mensen met een verstandelijke beperking, de belangvereniging LFB en Tilburg University. Samen doen zij wetenschappelijk onderzoek naar hoe de eigen kracht van mensen met een verstandelijke beperking en degenen die hen ondersteunen vergroot kan worden.
 
Deze kennis wordt gedeeld met (toekomstige) professionals via samenwerking met onder meer mbo’s, post-masteronderwijs en in company academies. Ook themabijeenkomsten, een symposium en via (social) media wordt verworven kennis doorgegeven.
 
Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Cursussen

    Rijexamens stilgelegd, maar sommige rijinstructeurs geven wel gewoon les

    Vandaag om 14:16
    • Cursussen

    CBR stelde dinsdag 6 januari 2200 rijexamens uit

    Vandaag om 08:38

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant