19 augustus 2016 om 18:15
< 1 min lezen

Uitblinkende VU-studenten worden vereeuwigd op campus

De Vrije Universiteit Amsterdam (VU) laat studenten die uitblinken in sport, cultuur of maatschappelijke functies vereeuwigen op de VU Campus. De Walk of Fame zal bestaan uit hand- of voetafdrukken. De eerste voetafdrukken worden gemaakt door VU-studenten en -alumni die hebben meegedaan met de Olympische Spelen in Rio. Dat meldt VU Amsterdam.

“De VU stimuleert en begeleidt haar studenten in het vergroten van kennis en het ontdekken van andere perspectieven. Topsport en cultuur horen daar ook bij”, aldus de VU. Met de Walk ofFame wil de VU andere studenten stimuleren hun grenzen te verleggen.

De campus waar de Walk of Fame komt huisvest talent, wetenschappelijke staf en beschikt over moderne faciliteiten voor onderwijs en onderzoek. De eerste hand- en voetafdrukken worden gemaakt tijdens de opening van het academisch jaar op 5 september. 

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    ECIO publiceert De Staat van Inclusief Onderwijs 2025

    Gisteren om 13:34
    • Universiteit

    Pro-Palestina demonstranten hebben na anderhalve week het universiteitsgebouw in Utrecht verlaten

    Gisteren om 10:00

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant