7 augustus 2013 om 10:38
< 1 min lezen

Veel animo voor EL CID-week 2013

LEIDEN - Maandag begint in Leiden de EL CID-week 2013. Deze introductieweek van Universiteit Leiden is ook toegankelijk voor toekomstige eerstejaarsstudenten van Hogeschool Leiden. Dit jaar neemt een recordaantal studenten aan de EL CID-week 2013 deel. Dat meldt ELCIDweek.nl.

Van maandag tot en met vrijdag kunnen circa drieduizend studenten kennismaken met belangrijke dingen waarmee ze tijdens hun studietijd in Leiden in aanraking gaan komen, zoals het stadscentrum, het uitgaansleven en natuurlijk studeren.

Tijdens de EL CID-week 2013 nemen speciaal als mentor opgeleide ouderejaarsstudenten met zijn tweeën ongeveer vijftien deelnemers mee door de stad. In elk groepje zitten enkele studenten die dezelfde studie gaan volgen.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    ECIO publiceert De Staat van Inclusief Onderwijs 2025

    Gisteren om 13:34
    • HBO

    Scholieren die tijdens coronacrisis hulp kregen, kwamen later vaker in de problemen

    Gisteren om 09:08

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant