4 januari 2013 om 17:06
< 1 min lezen

Huib Pols nieuwe rector magnificus Erasmus Universiteit

ROTTERDAM - Prof. dr. Huibert Pols zal vanaf 8 november 2013 de huidige rector magnificus van de Erasmus Universiteit Rotterdam (EUR) Henk Schmidt opvolgen, die dan met pensioen zal gaan. Dat meldt Erasmus Magazine Online.

Pols begon in Rotterdam met de studie Geneeskunde, waarin hij in 1988 promoveerde. In 1998 werd hij hoogleraar Inwendige Geneeskunde, waar hij twee jaar later afdelingshoofd werd. Sinds 2006 is hij decaan van de Faculteit Geneeskunde en Gezondheidswetenschappen en daarnaast is hij vice-voorzitter van de Raad van Bestuur van het Erasmus Medisch Centrum.

In zijn taak als rector magnificus van de EUR zal Pols zich bezighouden met onder meer onderwijs, onderzoek en wetenschapsvoorlichting. “Er liggen mooie uitdagingen, waaronder de versterking van de samenwerking tussen de faculteiten, versterking van toponderzoeksgroepen en verdere internationalisering van in het bijzonder het onderwijs”, aldus Pols.

© Nationale Onderwijsgids / Ype van Woersem

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    TU Delft blijft achter in groei vrouwelijke hoogleraren: urgentie loopt op

    24 december 2025 om 14:21
    • Universiteit

    Onderwijswetenschapper Mansoor Shariff van Universiteit Maastricht overleden

    23 december 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant