18 februari 2013 om 11:38
< 1 min lezen

Nieuwe voorzitter voor Universiteit Utrecht

UTRECHT (Novum) - Marjan Oudeman wordt de nieuwe voorzitter van de Universiteit Utrecht. Ze volgt Yvonne van Rooy op, die eind vorig jaar overstapte naar de Nederlandse Vereniging van Ziekenhuizen. Oudeman, momenteel bestuurslid bij AkzoNobel, treedt op 1 juli aan als voorzitter van het college van bestuur van de universiteit.

De 54-jarige Oudeman werkt sinds 2010 bij het chemieconcern en is verantwoordelijk voor personeelszaken. Daarvoor werkte ze onder meer bij het IJmuidense staalbedrijf Tata Steel. Ze is verder lid van de raad van commissarissen van de NS en ABN AMRO.

Oudeman is benoemd voor vier jaar, met de mogelijkheid van herbenoeming. AkzoNobel is nog op zoek naar een opvolger voor Oudeman.

Relevante artikelen

Alles van universiteit
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Universiteit

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Universiteit

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
25 Mar
VO-Congres
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland