25 juni 2012 om 14:03
< 1 min lezen

Nieuw laboratorium geopend op Innovatiecampus Universiteit Twente

ENSCHEDE - Op dinsdag 26 juni wordt een nieuw laboratorium en kenniscentrum geopend op de Innovatiecampus van de Universiteit Twente in Enschede door de partners van het TPRC, ThermoPlastic Composite Reserch Center, zo meldt Engineersonline.

Binnen het TPRC werken onderzoekers, leveranciers en eindproducenten samen aan onderzoek naar en ontwikkeling van thermoplastische composieten. Dit zijn kunststoffen die zowel stevig als licht zijn, waardoor ze breed toepasbaar zijn voor bijvoorbeeld de vliegtuigbouw, medische toepassingen, de sportwereld en de autobranche.

De partners delen de onderzoeksresultaten en de researchfaciliteiten. Dit is een mooi voorbeeld van samenwerking in de ‘gouden driehoek’: overheid, industrie en kennisinstituten. Fokker Technologies, Boeing, TenCate en de Universiteit Twente zijn de initiatiefnemers van TPRC.

© Nationale Onderwijsgids / Martijn van Noppen

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Dies Natalis Tilburg University gaat over dialoog in verdeelde maatschappij

    Gisteren om 15:23
    • Universiteit

    Doek valt voor strandwachten studentencorps Utrecht, na 75 jaar niet meer welkom op Texel

    Gisteren om 09:12

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant