Maeijer geeft toe dat ze tijdens haar scriptie mogelijke fouten heeft gemaakt
4 december 2024 om 15:56
< 1 min lezen

Maeijer geeft toe dat ze tijdens haar scriptie mogelijke fouten heeft gemaakt

Staatssecretaris Vicky Maeijer (Volksgezondheid) heeft voor het eerst toegegeven dat de scriptie waarmee zij jaren geleden afstudeerde, wellicht niet helemaal haar eigen werk was. "Mogelijk heb ik fouten gemaakt", erkende de PVV-bewindsvrouw voor de camera van RTL Nieuws.

BNR onthulde kort geleden dat grote delen van de scriptie van Maeijer mogelijk zijn overgeschreven. De radiozender ontdekte dat door de tekst te laten controleren door software waarmee plagiaat kan worden opgespoord. De Erasmus Universiteit Rotterdam doet daar inmiddels onderzoek naar.

Geschrokken van de beschuldigingen 

“Ik heb met de beste intenties mijn werk afgeleverd”, herhaalde Maeijer voor aanvang van een Kamerdebat. Zij is naar eigen zeggen “ontzettend geschrokken” van de beschuldigingen. Welke fouten zij mogelijk gemaakt zou kunnen hebben, zei ze niet.

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Universiteit Utrecht doet aangifte tegen pro-Palestijnse betogers die het gebouw bezetten

    Vandaag om 15:33
    • Universiteit

    Universiteitsbestuurder Rianne Letschert door D66 verkozen als nieuwe informateur

    Vandaag om 10:27

Aankomende evenementen

09 Dec
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht
09 Dec
Open dagen
  • Zuid-Holland
10 Dec
Proefstuderen faculteit Managementwetenschappen
  • Landelijk