1 augustus 2013 om 11:44
< 1 min lezen

Groei voor Erasmus Universiteit Rotterdam

ROTTERDAM - Het jaar 2012 stond voor de Erasmus Universiteit Rotterdam (EUR) in het teken van groei. Uit het Jaarbericht 2012 blijkt dat niet alleen het aantal afgestudeerden vorig jaar is toegenomen, maar ook het aantal promoties en het aantal ingeschreven studenten. Daarover bericht de website van de EUR.

Op 1 oktober 2012 studeerden 21.454 personen aan de EUR, 2,5 procent meer dan op dezelfde datum in 2011. Het aantal uitgereikte diploma’s steeg met 11 procent tot 7.645.

Het aandeel buitenlandse studenten groeide verder gestaag door: van 7 procent in 2007 tot ruim 12 procent in het collegejaar 2011-2012.

Op onderzoeksgebied steeg het aantal promoties naar een nieuw record van 339, 25 meer dan in 2011.
Vorig najaar zijn bovendien de Erasmus Graduate School of Law en de Erasmus Graduate School of Social Sciences and the Humanities van start gegaan, bedoeld voor wetenschappelijk talent werven en opleiden.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van universiteit
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Universiteit

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Universiteit

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
25 Mar
VO-Congres
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland