19 juli 2012 om 12:57
< 1 min lezen

Directievoorzitter KRO maakt overstap naar universiteit Tilburg

TILBURG – Afgelopen maandag maakte de KRO bekend dat huidig directievoorzitter Koen Becking per 1 oktober aan zijn taak als voorzitter van het college van bestuur van de Tilburg University zal beginnen, zo meldt het AD.

De KRO-topman neemt bij de universiteit het stokje over van collegevoorzitter Hein van Oorschot. Per 1 oktober vormt Becking samen met rector magnificus professor Philip Eijlander het college van bestuur. De overstap naar de academische wereld komt niet helemaal als een verrassing. Naast zijn functie als directievoorzitter was hij voor een periode van zes jaar verbonden aan de Universiteit van Stellenbosch in Zuid-Afrika. Hier was hij bijzonder hoogleraar.

Met het einde van zijn betrekking als directievoorzitter bij de KRO in zicht kan hij zeggen dat hij de omroep met een gerust hart kan achterlaten. “Na 5 jaar staat er een kerngezonde KRO. Klaar voor de toekomst en, zoals beoogd, met de NCRV.”

© Nationale Onderwijsgids / Martijn van Noppen

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Kerstvakantie van start! Scholen in heel Nederland twee weken dicht 

    Vandaag om 15:15
    • Universiteit

    Hypotheekadviseur wil studieschuld niet langer laten meetellen bij hypotheekaanvraag

    Gisteren om 09:32

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant