19 mei 2014 om 09:32
< 1 min lezen

Universiteit Leiden biedt gratis online cursus over veranderende wereldorde

De zogeheten MOOC-cursus (Massive open online course) Changing Global Order is een verdieping op een serie eerder aangeboden online cursussen van de universiteit, ‘Challenges in Global Affairs’. De specialisatie wordt afgerond met een opdracht waarvoor de deelnemers een certificaat ontvangen. Dit certificaat is bijzonder omdat het voor deelnemers kansen biedt op stages en summerschools bij internationale organisaties als de UN, de NAVO en onafhankelijke organisaties (NGO’s).

De colleges van de MOOC Changing Global Order worden verzorgd door gastdocenten van verschillende faculteiten van de Leidse Universiteit. Actuele thema’s zullen aan bod komen zoals de krachtsverhoudingen die nu spelen in Oekraïne. De cursus wordt gegeven in samenwerking met de universiteit van Genève en belangrijke organisaties zoals de NAVO en de VN Veiligheidsraad.

Begin mei hebben zich al ruim 17000 deelnemers ingeschreven voor de gratis cursus. Aanmelden kan nog steeds op de website van de universiteit. Daar is ook een introductievideo te bekijken.

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Johan Willem Frisokazerne Assen maakt ruimte voor veiligheidscampus

    Gisteren om 15:20
    • Cursussen

    Verschillende rijschoolhouders willen alleen nog maar rijles geven in een automaat

    Gisteren om 13:33

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland