28 mei 2014 om 09:26
< 1 min lezen

Tweede editie Lerarencongres Onderwijscoöperatie in oktober

De thema’s van het congres hebben te maken met het dagelijks werk van leerkrachten zoals een sterke beroepsgroep, professionalisering, peer review, de lerarenopleiding en het lerarenregister. Deze thema’s komen ook voor op de Lerarenagenda van het ministerie en de Agenda Beroepsgroep Leraren. Bekende sprekers zoals Aleid Truijens en Martine Delfos maar ook de Leraren van het Jaar zullen lezingen geven op het congres. Daarnaast zijn er presentaties van onder meer Onderwijspioniers, LeerKRACHT en de lerarenopleidingen.

Docenten kunnen zelf ideeën aandragen voor het congres of zich opgeven als workshopdocent via het aanmeldformulier voor bijdragen. Het doel van de dag is vooral de interactie van leerkrachten onderling en elkaar te inspireren en te werken aan professionalisering.

Het Lerarencongres vindt plaats op de campus van het Koning Willem I College in Den Bosch op 8 oktober van 9.30 tot 17.30 uur. Deelname aan het congres is gratis, aanmelden kan via het inschrijfformulier.

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Johan Willem Frisokazerne Assen maakt ruimte voor veiligheidscampus

    25 augustus 2025 om 15:20
    • Cursussen

    Verschillende rijschoolhouders willen alleen nog maar rijles geven in een automaat

    25 augustus 2025 om 13:33

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland