9 juli 2012 om 14:26
< 1 min lezen

Toestand Delftse student blijft zorgelijk

Een woordvoerder van de politie laat weten dat de verhoren van de vrienden van de jongen geen duidelijker beeld hebben weten te scheppen van de toedracht van het incident. “Hij vertelde hen nog een derde keer te zullen springen en ze hoorden de jongen in het water terechtkomen. Na een minuut merkten ze dat hij niet meer opdook. Toen zijn enkelen gaan zoeken en belden anderen 112”, aldus de woordvoerder.

De autoriteiten hebben tot dusver nog maar weinig inzicht verkregen in de situatie. Zo is niet duidelijk of de student tijdens de sprong of bij de landing onwel is geworden. Ze hebben evenmin een antwoord op de vraag of hij ergens op is gedoken of is blijven haken. De jongen is tussen de tien en vijftien minuten onder water gebleven, afgaand op de localisering en de aanrijtijd van de brandweer en de duikploeg, maar zelfs dat is niet helemaal duidelijk.

Twee minuten na aankomst vond de brandweer de drenkeling die na reanimatie met een zwakke hartslag naar het Amphia Ziekenhuis in Breda is vervoerd.

© Nationale Onderwijsgids / Martijn van Noppen

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Docent waarschuwt nieuwe studenten voor het gebruik van ChatGPT

    Vandaag om 14:45
    • Universiteit

    Prinses Ariane gaat nog niet studeren en neemt net als haar zussen een tussenjaar

    Vandaag om 10:55

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland