26 april 2013 om 08:04
< 1 min lezen

Toch nog diploma voor 84-jarige oud-student

Met hoge cijfers voor zijn eindexamenvakken en met getuigschriften die het vertrouwen in Gall als ‘bekwaam vakkundige’ weerspiegelen, volgde hij begin jaren vijftig zijn opleiding.

Vanwege een verschil van mening over het woord ‘kogellagers’ in het eindverslag van zijn stageperiode, heeft hij zijn diploma nooit ontvangen.

Toch heeft hij alsnog de ambitie om in het bezit te komen van een officieel document. Gall: “Omdat ik graag op mijn leeftijd mijn persoonlijk archief wil completeren, zou ik graag mijn diploma alsnog ontvangen”, aldus zijn verzoek aan Inholland.

Gall ontvangt vanochtend om 11.00 uur geen officieel diploma, maar wel een symbolisch certificaat. Hij ontvangt het document uit handen van collegevoorzitter Doekle Terpstra en domeindirecteur Dirk van der Bijl.

Via Nieuwsbank.nl

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Studente tijdens introweek Nijmegen bijna tegen haar zin in meegenomen

    Vandaag om 13:15
    • HBO

    Solar Team Twente als tweede gefinisht tijdens World Solar Challenge

    Vandaag om 10:52

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland