31 juli 2012 om 06:46
< 1 min lezen

Technische Universiteit Eindhoven verhuist 2.600 meter boeken

EINDHOVEN - Volgende maand kunnen de handen uit de mouwen bij de universiteitsbibliotheek van de Technische Universiteit Eindhoven (TU/e). Zo'n 2.600 meter boeken moet verhuisd worden naar het MetaForum.

De vier overgebleven locaties op de campus worden in augustus samengevoegd in het MetaForum. In de aanloop naar de verhuizing is de hele collectie opgeschoond en voorzien van een nieuw registratiesysteem. In de nieuwe opstelling in het MetaForum komt een collectie die dateert van na het jaar 2000. Oudere boeken zijn of worden toegevoegd op basis van uitleencijfers.

Om de klus zo efficiënt mogelijk te klaren, zijn alle locaties gisteren dicht gegaan. Enkele dagen later volgt de daadwerkelijke verhuizing van de collectie, de kantoren en de werkplekken van de medewerkers. Op maandag 3 september gaat de nieuwe locatie open voor het publiek.

Via Allepersberichten.nl

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Studenten USC gebruikten rookmachine, maar brandweer wist van niets

    Vandaag om 11:38
    • Universiteit

    Student vecht sanctie studentenvereniging aan wegens drugsgebruik

    9 september 2025 om 09:32

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht