23 augustus 2012 om 10:38
< 1 min lezen

Succesvol Llowlab van Universiteit Twente tijdens Lowlands

ENSCHEDE - Het Llowlab van Universiteit Twente (UT) tijdens het muziekfestival Lowlands was afgelopen weekend een groot succes. In het Llowlab, waaraan meer dan twintig studenten van de UT een bijdrage leverden, konden bezoekers van Lowlands op een laagdrempelige wijze kennismaken met onderzoek van de UT.

Op het terrein van Llowlab stonden vier UT-opstellingen. Volgens Jeroen Blok, die alles namens de UT coördineerde, was de deelname van de UT een groot succes. “Het was te gek! We hebben gedurende drie dagen twintigduizend bezoekers gehad. Leuk was dat iedereen oprecht geïnteresseerd was. Dit is een goede manier om wetenschap bij een breder publiek onder de aandacht te brengen.”

LLowlab stond in 2012 voor de derde keer op het festival. Op een drijvend platform op het terrein van Lowlands was een gedeelte gereserveerd waar verschillende universiteiten en kennisinstituten de festivalbezoekers lieten kennismaken met wetenschap. Het centrale thema was duurzaamheid.
Via Nieuwsbank.nl
 
© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Politie: melding vuurwapen Universiteit Utrecht afkomstig van één persoon

    12 september 2025 om 15:11
    • Universiteit

    Studenten USC gebruikten rookmachine, maar brandweer wist van niets

    11 september 2025 om 11:38

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht