27 augustus 2014 om 11:45
< 1 min lezen

Studentencamping Eindhoven gesloten na zware regen

De regen van afgelopen week heeft de plannen van aanstaande studenten die deelnemen aan de introductieweek in Eindhoven letterlijk in het water laten vallen. Het kampeerterrein waarop 2600 studenten sliepen is dinsdag definitief gesloten. Dit meldt Sp!ts. 

Door de zware regenbuien was het kampeerterrein drassig geworden. Dinsdag werd daarom definitief besloten het terrein te sluiten. 2600 aanstaande studenten van Fontys Hogescholen sliepen op de camping. “Studenten waren doorweekt en wilden er niet meer slapen. Ze hebben de hele dag activiteiten, stel je voor dat ze dan in natte kleren in een natte slaapzak in een natte tent gaan slapen. We wilden onderkoeling voorkomen”, lichtte een woordvoerder van Fontys toe.
 
Deze week houdt Fontys ook een introductieweek in Tilburg. Studenten slapen op de camping van safaripark van de Beekse Bergen. Deze camping blijft gewoon open. Afgelopen week had de Technische Universiteit Eindhoven al haar introductieweek. 
 
© Nationale Onderwijsgids  

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Staatsbezoek richt zich op journalistiekonderwijs in Tilburg

    12 september 2025 om 15:39
    • HBO

    Kwart van de jongeren één keer per maand online buitengesloten

    12 september 2025 om 09:35

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht