5 december 2013 om 10:29
< 1 min lezen

Studentenbedrijf lanceert Tentamenpen

ZWOLLE - Studentenbedrijf 10High lanceert de Tentamenpen. Dit bedrijf bestaat uit zeven studenten van de opleiding Small Business & Retail Management en is speciaal ontwikkeld voor multiplechoicetentamens op hogeschool Windesheim. Dat meldt Stagezaken.nl.

De multiplechoicetentamens mogen niet worden ingevuld met een potlood. De Tentamenpen is een stift met correctietape aan één kant. Daarmee kunnen studenten een verkeerd antwoord herstellen en hoeven ze geen nieuw antwoordblad te vragen.

De Tentamenpen blijkt een gat in de markt. Uit een marktonderzoek onder vierhonderd Windesheim-studenten blijkt dat 94 procent van hen de pen wil hebben. De Tentamenpen bespaart tijd en vermindert stress tijdens tentamens.

Bekijk op YouTube het promotiefilmpje.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Studenten komen vanuit heel Nederland voor studie naar Dronten, maar er zijn te weinig woningen

    Gisteren om 14:47
    • HBO

    Lerarenopleidingen primair onderwijs besteden veel aandacht aan taal en rekenen

    Gisteren om 12:51

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht