28 maart 2014 om 12:16
< 1 min lezen

Stad & Esch recyclet boeken Edu’Actief

Edu’Actief doneert schoolboeken die niet meer gebruikt worden als leermiddel aan Stad & Esch in Meppel. De school verhuist binnenkort naar een nieuwe locatie en kan de boeken goed gebruiken voor de inrichting van de mediatheek.
 

De mediatheek van de Meppelse school wordt straks ingericht met meubels gemaakt van schoolboeken. Peter de Visser, directeur van Stad & Esch: “De architect kwam met het idee om de mediatheek als thema Digital Forest te geven. Bij Stad & Esch doen we veel met digitaal onderwijs. Op deze manier worden traditionele schoolboeken, die wij ook nog steeds gebruiken, samengebracht met digitale leermiddelen.”
 
Stad & Esch is al een paar maanden bezig met het verzamelen van de schoolboeken. “Er gaan er denk ik wel een paar honderd in”, aldus de directeur. Ze worden onder andere gebruikt voor het creëren van een balie en een aantal zitmeubels.
 
De boekenmeubels worden binnenkort gemaakt en zijn vanaf september te zien in de nieuwe mediatheek van de school. 
 
© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Leerling betrapt op snus-dealen mag niet definitief van school

    Gisteren om 15:30
    • Voortgezet Onderwijs

    Scholen Heemskerk en Beverwijk maandag allemaal weer open

    Gisteren om 15:05

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht