21 september 2012 om 08:07
< 1 min lezen

Project Hap & Stap Vierdaagse leerlingen Van der Reijdenschool

EPE- SBO Van der Reijdenschool is vorige week dinsdag gestart met een nieuw project genaamd de 'Hap & Stap Vierdaagse'.

Het is niet de eerste keer dat de school dit project organiseert. Al een aantal jaren doen de groepen 5 en 6 met veel plezier mee. Inmiddels is er dit jaar een try-out geweest om te kijken of dit project ook leuk is voor groep 7 van de SBO, een school voor speciaal basisonderwijs.

Tijdens het project kregen de leerlingen les van verschillende gastdocenten zoals een diëtiste, een dansleraar en een kok. Aan het einde van het programma werd een aangeleerde dans aan de ouders gepresenteerd en werden de zelfgemaakte hapjes geserveerd.

De reacties waren erg positief, zo bleek uit een uitzending van Omroep Gelderland over het Hap & Stap Vierdaagse project.

© Nationale Onderwijsgids / Melissa Huisman

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
    • Speciaal Onderwijs

    Scholen zijn tegen meldplicht bij intimidatie en ernstig pestgedrag

    19 september 2025 om 12:57
    • Speciaal Onderwijs

    Scholieren voortgezet speciaal onderwijs leren zelfstandig reizen met de bus

    17 september 2025 om 11:47

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht