Sectorplan strategie corona in kinderopvang en onderwijs vastgesteld
5 juli 2022 om 10:36
< 1 min lezen

Sectorplan strategie corona in kinderopvang en onderwijs vastgesteld

De ministerraad heeft ingestemd met de sectorplannen Covid-19 voor kinderopvang en onderwijs. In de plannen geven de sectoren aan welke maatregelen zij nemen tegen corona wanneer dat nodig is. Dat meldt de Rijksoverheid.

Voor de verschillende fasen van corona zijn verschillende maatregelen, variërend van basismaatregelen tot opvang in ‘bubbels’. Sluiting is het allerlaatste wat de overheid en de sector willen. Daarom zijn de plannen erop gericht om de kinderopvang en het onderwijs zo lang mogelijk veilig en verantwoord open te houden.

Draaiboeken 

De plannen zijn tot stand gekomen in samenwerking met de sectorpartijen. Nu ze zijn vastgesteld kunnen de kinderopvang- en onderwijsorganisaties, aan de hand van deze sectorplannen, draaiboeken opstellen om zich voor te bereiden op de maatregelen die ze kunnen nemen in de verschillende scenario’s.

Door: Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Basisonderwijs

    Hoe zit het met de Oktobertoelage in het primair onderwijs?

    24 oktober 2025 om 13:51
    • Basisonderwijs

    32 Gelderse dorpsscholen gesloten in een periode van dertig jaar

    24 oktober 2025 om 12:48

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland