4 mei 2016 om 12:59
< 1 min lezen

Kentalis organiseert Kenniscafé ‘De niet-pratende peuter’

Veel mensen weten niet wat een taalontwikkelingsstoornis (TOS) is. Een taalstoornis kun je niet zien en is vaak lastig uit te leggen. Kentalis Assendelft organiseert daarom op 9 juni in Assendelft het Kenniscafé 'De niet-pratende peuter' over TOS voor professionals die met jonge kinderen werken. Dat meldt Kentalis.

TOS kan grote gevolgen hebben voor de ontwikkeling van een kind. Iemand met TOS heeft bijvoorbeeld moeite met praten of het begrijpen van taal. Bij het Kenniscafé wordt uitgelegd wat TOS is, wat het betekent voor de ontwikkeling van kinderen en hoe het te herkennen is. Deelnemers kunnen tijdens ook workshop ook zelf ervaren wat het is. Hier wordt ook duidelijk wat het betekent als je een taalontwikkelingsstoornis hebt.

Het Kenniscafé wordt georganiseerd op 9 juni van 16:00 tot 18:00 uur in Assendelft. Geïnteresseerden kunnen zich op www.kentalis.nl gratis aanmelden. Het maximaal aantal deelnemers is 30. De sluitingsdatum van de inschrijving is op maandag 5 juni.

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Europese onderwijsinnovatie-awards voor vier Nederlandse organisaties

    Vandaag om 08:54
    • Cursussen

    Online Huiswerkklas maakt indruk op middelbare scholen met hoge resultaten

    Gisteren om 13:24

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht