8 maart 2018 om 12:21
< 1 min lezen

Cito Special: Congres voor iedereen met hart voor speciaal onderwijs

Op woensdag 4 april organiseert Cito in cursus- en vergadercentrum Domstad Utrecht voor de tweede keer het gratis congres Cito Special. Hét congres voor docenten, begeleiders en teamleiders in het S(B)O en VSO/PrO. Deelnemers horen hier alles over de laatste ontwikkelingen van toetsing in en voor het speciaal onderwijs. Dit meldt Cito.

Cito Special biedt bezoekers een dag vol interessante workshops, presentaties en gebruikersbijeenkomsten. Een dag met vooral praktische handvatten. Met sprekers van de Inspectie van het Onderwijs, het landelijk expertise centrum speciaal onderwijs LECSO, SLO en Cito.
 
Deelnemers kunnen zich voor maximaal vier inhoudelijke onderdelen inschrijven. Daarnaast is er de mogelijkheid voor een persoonlijk adviesgesprek (op inschrijving), en om mee te doen aan de zogenaamde Escape (Class) Room. Ook is er een informatiemarkt waar men vrijblijvend de nieuwste (toets)materialen kan inzien en e-learning programma’s kan uitproberen. Niet in de laatste plaats is het een dag om collega’s te ontmoeten en ervaringen uit te wisselen.
 
Geïnteresseerden voor dit gratis congres over toetsen in het speciaal onderwijs gaan naar citospecial.cito.nl. Inschrijven kan tot uiterlijk vrijdag 30 maart. 
 
Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
    • Cursussen

    Firda start opleiding tot doktersassistent voor volwassenen

    Vandaag om 13:42
    • Cursussen

    Dit woord is gekozen tot het Van Dale Woord van het Jaar 2025

    Vandaag om 08:32

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant