24 juni 2014 om 15:55
< 1 min lezen

Nieuw (voor)leesboek voor kinderen met autisme

Vanaf 27 juni is bij Uitgeverij Graviant het bijzondere kinderboek ‘De Drakendokter” te koop.
‘De Drakendokter’ is geschreven door kinderboekenauteur Ingrid Bilardie en haar zoon Killian (9). Lars Reen tekende de kleurrijke illustraties.

Het boek, dat geschikt is voor zelf-lezen en voorlezen, is extra aantrekkelijk gemaakt voor kinderen met een vorm van autisme.

Het boek is een schakel tussen: ‘Eén verhaal op één moment’ en ‘Een langer verhaal over meerdere momenten.’ In de tekst staan subtiele herhalingen die kinderen helpen om het verhaal gedurende meerdere dagen te volgen. De taal is duidelijk, de zinnen zijn kort en het verhaal is spannend maar niet griezelig.

‘De Drakendokter’ is een vrolijk verhaal over de zieke draak Gideon, drakendokter Killian en de kibbelende katten Netty en Pluis.

Klik hier voor meer informatie

(Dit is een advertorial)

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
    • Basisonderwijs

    Kerstvakantie van start! Scholen in heel Nederland twee weken dicht 

    Vandaag om 15:15
    • Basisonderwijs

    Staatssecretaris Becking wil sneller een besluit nemen voor ouders met richtingsbezwaren

    Vandaag om 13:12

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant