15 mei 2013 om 10:53
< 1 min lezen

Project voor verbetering seksuele voorlichting

DEN HAAG - In september 2015 gaat het project 'Van kwetsbaar naar weerbaar' van start. Dit project beoogt de kwaliteit van seksuele voorlichting in het (voortgezet) speciaal onderwijs te verbeteren. Daarover bericht de website van Rutgers WPF.

Het project ‘Van kwetsbaar naar weerbaar’ is een gezamenlijk initiatief van de CED-groep, Rutgers WPF en het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur.

Binnen het project werken Rutgers WPF en de CED-Groep nauw samen met vertegenwoordigers uit het speciaal onderwijs (clusters 1-4), ouders/opvoeders en zorginstellingen voor kinderen met een beperking. In het project wordt de leerlijn ‘Seksuele vorming’ verder ontwikkeld.

Dankzij een digitale werkomgeving kunnen mensen uit de praktijk van het onderwijs gebruikmaken van praktijkgerichte informatie, wetenschappelijke kennis en toepasbare materialen en methoden.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
    • Speciaal Onderwijs

    Kerstvakantie van start! Scholen in heel Nederland twee weken dicht 

    Gisteren om 15:15
    • Speciaal Onderwijs

    Staatssecretaris Becking wil sneller een besluit nemen voor ouders met richtingsbezwaren

    Gisteren om 13:12

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant