16 augustus 2012 om 10:54
< 1 min lezen

Informatieavond over dyslexie in Bibliotheek Hoofddorp-Floriade

HOOFDDORP - Wat is dyslexie precies? Hoe ontstaat dyslexie? En hoe kun je dyslexie signaleren en behandelen? Deze en andere relevante vragen over die aangeboren leesbeperking kunnen mensen stellen aan drs. K. Kers. Dat meldt de website van Bibliotheek Haarlemmermeer.

Op 3 oktober bezoekt deze GZ-psycholoog Bibliotheek Hoofddorp-Floriade. Ook Ruth Koning van Bibliotheek Haarlemmermeer is dan van de partij. Zij zal informatie geven over het Makkelijk Lezen Plein (MLP). De gratis toegankelijke informatieavond duurt van 20.00 tot 22.00 uur. Vanaf 19.45 uur zijn belangstellenden welkom.

Het MLP is bedoeld voor basisschoolleerlingen met leesproblemen. De grootste groep bestaat uit kinderen met dyslexie. Maar ook kinderen met concentratieproblemen (zoals ADHD) of kinderen met een taalachterstand kunnen moeite hebben met lezen. Al deze kinderen hebben baat bij de media op het MLP.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
    • Speciaal Onderwijs

    HAN heeft meest inclusieve hbo-website van Nederland

    3 november 2025 om 14:01
    • Speciaal Onderwijs

    Wetsvoorstel Toezicht informeel onderwijs gaat vakbond CNV te ver

    31 oktober 2025 om 14:34

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant