18 februari 2013 om 13:23
< 1 min lezen

Infoavond middelbare school voor autisten

DEN HELDER - Wat komt er voor een autistisch kind kijken bij de overgang naar de middelbare school? Zorginstantie MEE Noordwest-Holland en Steunpunt Autisme organiseren een informatieavond bedoeld voor ouders van kinderen met een autismespectrumstoornis en brugklasdocenten. Dat meldt Den Helder Actueel.

Donderdag 14 maart zullen verschillende knelpunten die gepaard gaan met autisme in het reguliere voortgezet onderwijs, worden besproken. Onder andere schoolkeuze, beschikbaarheid van hulpmiddelen en communicatie tussen school en ouders komen ter sprake.

De informatieavond begint om 19:30 en duurt tot 21:00, en wordt gehouden in het regiokantoor van de MEE aan de Prins Hendriklaan 2. Toegang is gratis.

© Nationale Onderwijsgids / Olof Venema

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
    • Speciaal Onderwijs

    Tien kinderen met beperking in Geldrop per 1 januari mogelijk zonder specialistische kinderopvang

    Gisteren om 08:37
    • Speciaal Onderwijs

    Provincie Drenthe investeert in leerlingenvervoer voor praktijkonderwijs

    5 november 2025 om 14:48

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant