Centrum voor speciaal onderwijs en revalidatie geopend in Rotterdam
6 maart 2025 om 13:08
< 1 min lezen

Centrum voor speciaal onderwijs en revalidatie geopend in Rotterdam

Het Rotterdams Onderwijs- en Revalidatiecentrum (ROeR) opende woensdag 5 maart haar deuren. Onderwijs en revalidatie zitten samen in één gebouw. 350 kinderen en jongeren volgen daar lessen en revalidatietherapie. Drie peutergroepen en een polikliniek van Rijndam begonnen als eerste op 25 februari al op deze locatie. Leerlingen van de Tyltylschool en de mytylschool De Brug gingen woensdag 5 maart voor het eerst naar school. Dat meldt Dagblad010.

ROeR is een samenwerking tussen Rijndam Revalidatie en stichting BOOR. Onderwijsprofessionals en revalidatiespecialisten werken daar samen om kinderen en jongeren met een beperking de juiste ondersteuning te geven. In het gebouw zijn ruime klaslokalen, specialistische behandelkamers en innovatieve therapieruimtes te vinden.

Ondersteuning 

Leerlingen ontvangen in het ROeR de beste ondersteuning voor hun behoeften. De 10-jarige Jasmijn is heel blij met haar nieuwe school. “Mijn nieuwe school is heel erg mooi en luxe.”

Officiële opening

Er start een nieuw hoofdstuk voor het speciaal onderwijs en revalidatiezorg in Rotterdam dankzij ROeR. De officiële opening van het gebouw vindt plaats op 23 mei 2025.

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk 

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
    • Speciaal Onderwijs

    Leerlingenvervoer Rotterdam definitief naar RMC

    17 oktober 2025 om 13:18
    • Speciaal Onderwijs

    Bouw scholencampus Emmeloord kan bijna van start, gemeenteraad verhoogt budget

    14 oktober 2025 om 14:01

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant