31 maart 2014 om 13:57
< 1 min lezen

Actie voor gratis schoolfruit van start!

Het is zover! Vandaag om 11.00uur is de schoolfruitactie van de Nationale Onderwijsgids van start gegaan. 
Om het eten van fruit te stimuleren onder kinderen verloten wij een maand lang gratis fruit! 
 

Wat houdt de actie in?
Om alle kinderopvangcentra en basisschoolklassen in het regulier en speciaal onderwijs de kans te geven fruit te introduceren aan hun leerlingen, is de Nationale Onderwijsgids een speciale Facebookactie gestart. De winnende leraar, klas of groep ontvangt een maand lang gratis fruit! Dus wil jij jouw klas, uw leerlingen of de opvang van uw kind verrassen? Of is jouw groep bezig met een schoolproject over gezond en lekker eten? Doe dan mee aan onze share & like-actie!
 
Hoe doe je mee?
– Like onze facebookpagina en deel het bericht over de Fruitactie. 
– Reageer op het bericht met de groep, naam en plaats van de school of kinderopvang die je wilt laten winnen, bijvoorbeeld: ‘Ik wil winnen voor groep 5 van Voorbeeldschool in Voorbeeldplaats!’
 
De winnaar wordt bepaald door loting. Wil je dat jouw groep dus meer kans maken om te winnen? Vraag dan alle ouders en leraren om mee te doen aan de actie! 

Het fruit wordt beschikbaar gesteld door boer Jos van Onlinefruit.nl. Hij teelt al jaren zijn eigen fruit in de eigen fruitboomgaard. 

 
Meer weten? Lees de actievoorwaarden en de aankondiging

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
    • Basisonderwijs

    Samenhang beleid rond onderwijs en kinderopvang verschilt per gemeente

    Gisteren om 13:52
    • Basisonderwijs

    Door brand in prullenbak moet basisschool De Vossenburcht in Winschoten enkele dagen dicht

    Gisteren om 09:18

Aankomende evenementen

19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland
21 Jan
Themabijeenkomst ‘Houdingen ten opzichte van DEI-initiatieven: Huidige trends en toekomstige richtingen’
  • Utrecht