7 augustus 2012 om 10:52
< 1 min lezen

Watersafari voor leerlingen voortgezet onderwijs

NIEUWKOOP - Leerlingen uit het voortgezet onderwijs met belangstelling voor de natuur kunnen tot oktober op de Nieuwkoopse Plassen met Natuurmonumenten op watersafari. Natuurbeleving en natuureducatie staan voorop tijdens de safari. Dat meldt de website van Natuurmonumenten.

Vanaf Bezoekerscentrum Nieuwkoopse Plassen van Natuurmonumenten stappen leerlingen uit de onderbouw van het voortgezet onderwijs op de boot om onder begeleiding op zoek te gaan naar dieren die boven en onder water leven.

Bovenbouwleerlingen gaan zich verdiepen in de soorten vegetaties die te ontdekken zijn op de Nieuwkoopse Plassen. Daarnaast leren ze tijdens ‘Waterlessen’ meer over de werkzaamheden van de boswachter in een waterrijk gebied.

Aan deelname zijn kosten verbonden.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Digitale kansen voor scholieren dankzij donatie-actie hoogleraar Harm van Beek

    Vandaag om 16:15
    • Voortgezet Onderwijs

    Bouw scholencampus Emmeloord kan bijna van start, gemeenteraad verhoogt budget

    Vandaag om 14:01

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant