Zes messen gevonden na vechtpartij bij middelbare school in Rotterdam
30 september 2024 om 11:37
< 1 min lezen

Zes messen gevonden na vechtpartij bij middelbare school in Rotterdam

Bij middelbare school Wolfert Tweetalig in Rotterdam is er vrijdag 27 september een vechtpartij geweest. Jongeren gebruikten. Bij de ruzie waren meerdere messen en mogelijk ook een vuurwapen betrokken. Dat meldt het AD.

Leerlingen zouden in de buurt van de school ruzie hebben gekregen met twee jongens. De twee jongens, die niet op de school leskrijgen, hadden samen vijf messen bij zich. Bij een minderjarige leerling trof de politie na een uitgebreide controle een zesde mes aan.

Filmpjes van de vechtpartij 

Volgens een woordvoerder van de politie zijn de wapens tijdens de vechtpartij niet gebruikt. Leerlingen van de school hebben filmpjes gemaakt van de vechtpartij bij de hoofdingang van de school. Deze filmpjes gaan ook rond onder de leerlingen. Op een van de filmpjes is te zien dat een van de jongens een mes in zijn hand heeft.

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk 

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Limburgse kinderen vaker ongeoorloofd op vakantie onder schooltijd dan vijf jaar geleden

    12 december 2025 om 15:57
    • Voortgezet Onderwijs

    Basisschoolleerlingen gaan vaker naar (school)bibliotheek dan middelbare scholieren

    12 december 2025 om 14:37

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant