7 januari 2019 om 17:42
< 1 min lezen

Volgend schooljaar ook vrije middelbare school in Almere

Leerlingen in Almere die volgend schooljaar naar de brugklas gaan, krijgen er een keuzemogelijkheid bij. Vanaf volgend schooljaar start daar het Voortgezet Vrijeschool Onderwijs (VVO). Op deze vrije middelbare school ligt de nadruk op het ontwikkelen van de verbeelding en creativiteit. Dit meldt Omroep Flevoland.

Het Voortgezet Vrijeschool Onderwijs, een initiatief van diverse ouders, is een samenwerking met de Almeerse Scholengroep (ASG) en Stichting Het Baken. Een op zichzelf staande vrije school was niet mogelijk, omdat voor de oprichting daarvan tenminste 1750 leerlingen op havo/vwo nodig zijn. Daarom is gekozen voor samenwerking. 
 
In Almere is er al een vrije basisschool. Leerlingen die dit willen, kunnen dus volgend schooljaar voor een brugklas met dezelfde educatieve visie kiezen. 
 
Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Kerstvakantie van start! Scholen in heel Nederland twee weken dicht 

    Vandaag om 15:15
    • Voortgezet Onderwijs

    Voorlopig geen verplichte voldoende op Nederlands als voorwaarde voor diploma

    Vandaag om 15:03

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant