4 september 2018 om 17:25
< 1 min lezen

Politie adviseert jongeren: stop helemaal met sexting

De politie adviseert jongeren nu om helemaal te stoppen met sexting, het online uitwisselen van seksueel getinte foto’s en video’s. Want ook jongeren die onherkenbaar lijken op beeld, zijn via specifieke lichaamskenmerken toch vaak te herleiden tot de persoon in kwestie. En dat kan grote gevolgen hebben. Dit meldt NOS.

Eerder adviseerde de politie nog om bij sexting niet herkenbaar in beeld te komen. Maar tegenwoordig worden mensen steeds vaker via een litteken of een moedervlek opgespoord. En dat blijkt wel uit cijfers: er komen dagelijks drie meldingen binnen bij de politie van slachtoffers van uitgelekte erotische beelden.
 
De gevolgen van sexting kunnen groot zijn. Er zijn diverse zaken bekend van scholieren die hierdoor ernstig in de problemen zijn geraakt. De politie adviseert daarom om niet aan sexting te doen.
 
Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • MBO

    Student Curio mag zijn mbo-opleiding alsnog afmaken van de Raad van State

    Gisteren om 14:48
    • MBO

    Hypotheekadviseur wil studieschuld niet langer laten meetellen bij hypotheekaanvraag

    Gisteren om 09:32

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant