28 augustus 2015 om 11:37
< 1 min lezen

Stichting Lezen & Schrijven biedt training Nederlands voor vrijwilligers

Eén op de zes Rotterdammers heeft moeite met de Nederlandse taal. Op de Taalvrijwilligersmarkt op 8 september in Rotterdam zijn vrijwilligers welkom die graag andere mensen willen helpen met de Nederlandse taal. Een taalvrijwilliger kan helpen bij een taalcursus. Door extra oefeningen te maken met cursisten. Of bij te springen op een basisschool waar ouders Nederlandse les krijgen. Dat meldt gemeente Rotterdam.

Sommige vrijwilligers geven zelfstandig taalles. Ze begeleiden iemand individueel, of een groepje cursisten. Als taalvrijwilliger is beheersing van de Nederlandse taal erg belangrijk. De vrijwilligers krijgen een training van de Stichting Lezen & Schrijven. Duizend Rotterdammers deden deze training al.

Achttien Rotterdamse organisaties presenteren zich op dinsdag 8 september van 13.00 – 16.00 uur in de Centrale Bibliotheek aan de Hoogstraat in Rotterdam. Vrijwilligers kunnen hier op zoek naar het vrijwilligerswerk dat zij graag willen doen. De eerste inschrijvers maken kans op een vrijkaart voor het Lezersfeest in de bibliotheek.

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Voormalig rijinstructeur Kamps strijdt tegen gebiedsverbod CBR

    Gisteren om 14:34
    • Cursussen

    Europese onderwijsinnovatie-awards voor vier Nederlandse organisaties

    16 september 2025 om 08:54

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland