1 maart 2017 om 16:32
< 1 min lezen

Landelijk makersevenement onderwijs gesubsidieerd

Minister Bussemaker van Onderwijs heeft voor het landelijk makersevenement voor onderwijs de regeling bekendgemaakt. Het project heeft als doel om hedendaagse creatieve vaardigheden onder de aandacht te brengen in het onderwijs. Dat meldt de Algemene Vereniging Schoolleiders.

Scholieren, docenten en management uit het primair en voortgezet onderwijs, mbo en ho worden uitgedaagd deze creativiteit in het onderwijs te gebruiken. Naast creativiteit gaat het makersevenement ook over kritisch en analytisch denken, ondernemen en samenwerken. Samen met culturele instanties, bibliotheken en bedrijven komt het makersevenement tot stand.

De subsidiëring die door Bussemaker is gepubliceerd, is op maximaal 500.000 euro vastgesteld. Tot 31 mei aanstaande kunnen er aanvragen worden ingediend.

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Kerstvakantie van start! Scholen in heel Nederland twee weken dicht 

    Gisteren om 15:15
    • Voortgezet Onderwijs

    Voorlopig geen verplichte voldoende op Nederlands als voorwaarde voor diploma

    Gisteren om 15:03

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant