8 oktober 2014 om 18:11
< 1 min lezen

10.000 euro voor kennismakingsproject techniek

Woonstichting De Kernen uit Hedel geeft 10.000 euro aan Stichting Meerwaarde Maas en Waal. De stichting gaat het geld gebruiken in een project waarin jongeren kennis maken met techniek. Het project loopt al. Dit meldt de Gelderlander. 

In januari komt er in het oude pand van de Rabobank in Beneden Leeuwen een combinatie van de concepten Junior Technovium en Technopromo in Cuijk. Dit project is één van de 12 initiatief die De Kernen uitgekozen heeft voor een bijdrage uit haar leefbaarheidsfonds. Samen krijgen de 12 initiatieven 50.000 euro uit het fonds. Er werden 27 aanvragen in gediend uit de Tielerwaard, de Bommelerwaard en Maas en Waal. 
 
Marijke Hoogeland van De Kernen: “Om in aanmerking te komen voor de subsidie moet het initiatief passen binnen de spelregels die wij hebben voor ons leefbaarheidsfonds. Alle gekozen ideeën zijn goed onderbouwd en bevorderen de leefbaarheid in de gemeenten.”
 
© Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Basisonderwijs

    Basisschool in Wateringen heeft 58 leerlingen in één klaslokaal

    Gisteren om 10:20
    • Basisonderwijs

    Vrije scholen winnen aan populariteit in Nederland

    15 december 2025 om 14:59

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant