11 juli 2012 om 10:54
< 1 min lezen

LIAG architecten en bouwadviseurs bouwt nieuwe Liemers College

ZEVENAAR - LIAG architecten en bouwadviseurs uit Den Haag gaat – na een Europese aanbesteding – het nieuwe schoolgebouw van het Liemers College in Zevenaar bouwen. Daarover bericht Dearchitect.nl.

Het Liemers College is een vmbo-school. Naar verwachting kunnen de leerlingen vanaf medio 2014 terecht in de nieuwe school. Deze wordt gevestigd in het nieuw te ontwikkelen plangebied Zevenaar Oost, 7Poort, in het deelgebied Spoorallee. Het nieuwe schoolcomplex (inclusief een sportvoorziening) zal 7.500 vierkante meter groot worden, buitenruimten niet meegeteld.

In zijn onderwijs focust het Liemers College op Culturele Vorming, Natuur en Techniek en Duurzaamheid. Daarop heeft LIAG architecten en bouwadviseurs ingespeeld in het ontwerp. Het Haagse bedrijf ontwierp ruimten waarin leerlingen en docenten gestimuleerd worden om elkaar te inspireren en samen te werken.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Kerstvakantie van start! Scholen in heel Nederland twee weken dicht 

    Gisteren om 15:15
    • Voortgezet Onderwijs

    Voorlopig geen verplichte voldoende op Nederlands als voorwaarde voor diploma

    Gisteren om 15:03

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant