Dijkgraaf en Kuipers brachten vrijdag bezoek aan Erasmus MC
2 oktober 2023 om 16:57
< 1 min lezen

Dijkgraaf en Kuipers brachten vrijdag bezoek aan Erasmus MC

Demissionair ministers Robbert Dijkgraaf (Onderwijs) en Ernst Kuipers (Volksgezondheid) brachten vrijdagmiddag een bezoek aan het Erasmus MC in Rotterdam. Dat was een dag na de dodelijke schietpartij. Dat meldt Skipr. 

De ministers spraken daar vrijdag met studenten en andere mensen van de afdeling waar werd geschoten. Ze spraken met de mensen die er het dichtstbij waren. “Wij vinden het belangrijk om medeleven te tonen en steun te geven”, aldus Kuipers.

Ernst Kuipers 

Kuipers heeft zelf jarenlang in het Erasmus MC gewerkt en was er, voordat hij minister werd, voorzitter van de raad van bestuur. “Mijn gedachten gaan allereerst naar de nabestaanden, maar ook naar studenten, naar patiënten, naar mijn vroegere collega’s.”

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk
 

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Vidi-beurs voor universitair hoofddocent Igna Bonfrer

    24 oktober 2025 om 16:23
    • Universiteit

    Studentenverenigingen uit Groningen doen via Stichting Present vrijwilligerswerk

    24 oktober 2025 om 14:32

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland