Verdachte schietpartijen Rotterdam studeert aan het Erasmus MC
29 september 2023 om 13:36
< 1 min lezen

Verdachte schietpartijen Rotterdam studeert aan het Erasmus MC

De verdachte van de dodelijke schietpartijen in Rotterdam is een student aan het Erasmus MC. Dat werd donderdagavond duidelijk tijdens een persconferentie over de incidenten.

Bij de schietpartijen donderdag in Rotterdam zijn op twee verschillende locaties twee mensen omgekomen: een 39-jarige vrouw en een 46-jarige man. Volgens de Rotterdamse politie woonde de verdachte in de buurt van de overleden vrouw.

Precieze relatie nog onduidelijk 

De precieze relatie tussen de verdachte en de overleden man, een docent aan het Erasmus MC, is volgens de politie nog onduidelijk. Op de vraag of de verdachte eerder is afgewezen voor een opleiding aan het Erasmus MC zegt de Rotterdamse burgemeester Ahmed Aboutaleb dat dat een scenario is “waar we rekening mee houden”.

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Hoe groeide Data Science & AI van BUas uit tot beste opleiding van Nederland?

    Gisteren om 12:07
    • Universiteit

    Onderwijsinstellingen Twente en de Achterhoek zien studentenaantallen verder dalen

    Gisteren om 11:53

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht