Honderden tips ontvangen over vermissing studente Tanja Groen
29 november 2021 om 13:15
< 1 min lezen

Honderden tips ontvangen over vermissing studente Tanja Groen

Over de in 1993 vermiste studente Tanja Groen zijn bij Stichting De Gouden Tip 450 tips binnengekomen. Een deel van die tips wordt nu verder onderzocht door het coldcaseteam dat aan deze zaak werkt. Dit meldt de NOS.

Een woordvoerder van justitie bevestigde eerder aan 1Limburg dat er nog steeds onderzoek gedaan naar de zaak. “Er zijn steeds medewerkers van de politie bezig met de zaak. Het team is iedere dag bezig met actief nalopen van de tips.” Over de inhoud van deze tips kan niets gezegd worden.

Peter R. de Vries

Op 23 juni werd de Stichting De Gouden Tip door misdaadverslaggever Peter R. de Vries opgericht. Hij heeft zich jarenlang ingezet om Tanja Groen terug te vinden. De Vries hoopte via crowdfunding een bedrag van één miljoen euro in te zamelen voor de gouden tip. Inmiddels staat de teller op 1,4 miljoen euro.

Zoekacties, maar zonder resultaat 

De 18-jarige Tanja Groen verdween in de nacht van 31 augustus 1993. Ze fietste naar huis na een feestje van Circumflex, haar Maastrichtse studentenvereniging. Ze is echter nooit aangekomen in het dorp Gronsveld waar ze woonde. Er waren meerdere zoekacties, maar nog steeds zonder resultaat. Op 31 augustus van dit jaar werd er in Maastricht nog een stille tocht gelopen. 

Door: Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Demissionair Onderwijsminister Moes wil verschil tussen mbo, hbo en wo gelijktrekken

    Gisteren om 10:25
    • Universiteit

    Hoe groeide Data Science & AI van BUas uit tot beste opleiding van Nederland?

    17 november 2025 om 12:07

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht