25 juni 2019 om 13:37
< 1 min lezen

Nominaties voor Heinekenprijzen 2020 kunnen ingediend worden

Tot 15 oktober 2019 kunnen nominaties ingediend worden voor de Heinekenprijzen voor de wetenschap. Heinekenprijzen zijn tweejaarlijkse prijzen voor internationaal geprezen wetenschappers uit alle landen van wie het wetenschappelijke werk nog een aanzienlijke belofte inhoudt. Dit meldt KNAW.

De KNAW en de Stichting Alfred Heineken Fondsen reiken deze internationale prijzen uit in de volgende vakgebieden: biochemie en biofysica, geneeskunde, milieuwetenschappen, geschiedenis en cognitieve wetenschappen. Aan de Heinekenprijzen voor de genoemde wetenschapsgebieden wetenschappelijke domeinen is een geldbedrag van 200.000 dollar verbonden. De uiterste inzenddatum voor de Heinekenprijzen is 15 oktober 2019.
 

Heinekenprijs voor de Kunst

Daarnaast ontvangt een uitmuntende, in Nederland werkzame beeldend kunstenaar, de Heinekenprijs voor de Kunst. De uiterste inzenddatum voor de Heinekenprijs voor de Kunst is 1 oktober 2019. De Heinekenprijs voor de Kunst bestaat uit 50.000 euro en een publicatie of tentoonstelling ter waarde van hetzelfde bedrag.
 
Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Rijksuniversiteit Groningen moet maatregelen treffen vanwege Miljoenennota

    Vandaag om 09:09
    • Universiteit

    Onderzoek: Ritalin helpt studenten zonder ADHD niet bij tentamens

    Gisteren om 15:03

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland