26 maart 2019 om 14:44
< 1 min lezen

VSNU organiseert academische startup competitie op GES 2019

De VSNU organiseert samen met de Netherlands Academy of Technology and Innovation (AcTI) en StartupDelta een competitie voor academische startups: The 10 Dutch pioneering innovations from science. Voor de Nederlandse universiteiten is dit een kans om valorisatie binnen de universiteiten internationaal in de spotlight te zetten. Dit meldt de VSNU.

De competitie vindt plaats in aanloop naar de Global Entrepreneurship Summit (GES) op 4 en 5 juni aanstaande in Den Haag, een initiatief van de minister van Buitenlandse Zaken van de VS, Mike Pompeo en minister president Rutte.
 
Universiteiten, universitair medisch centra, KNAW- en NWO-instituten kunnen voor deze competitie startups uit hun instelling nomineren vanuit vijf GES-thema’s: Health, Food & Agri, Water, Energy en Connectivity. De deadline voor het indienen van nominaties is 8 april 2019. 
 
Meer informatie hierover is te vinden via de website van de VSNU.
 
Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Nederlandse universiteiten boycotten Israël, maar krijgen deze boycot als een boemerang terug

    Gisteren om 15:41
    • Universiteit

    Ouwehand zegt vanwege een volle agenda interview op Universiteit Twente af

    Gisteren om 11:58

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant